نامزدهای نهایی 2021 در جوایز ورزشی Southland

[ad_1]

Southland Sharks وارد كورتنی بلگر ، آمریكایی ، Rob Beveridge ، مربی Southland Sharks ، جورج فیشر ، واردكننده انگلیسی South Steel ، و Brendon McDermott ، مدیر اجرایی Sport Southland ، عصرانه اعلام نامزدهای نهایی جوایز ورزشی Southland 2021 را اعلام كرد.

رابین ادی / چیزها

Southland Sharks وارد كورتنی بلگر ، آمریكایی ، Rob Beveridge ، مربی Southland Sharks ، جورج فیشر ، واردكننده انگلیسی South Steel ، و Brendon McDermott ، مدیر اجرایی Sport Southland ، عصرانه اعلام نامزدهای نهایی جوایز ورزشی Southland 2021 را اعلام كرد.

سی و چهار نامزد نهایی از طریق 18 کد برای جوایز ورزشی 2021 ILT Southland تأیید شده اند.

از برندگان هشت دسته و چندین جایزه خدمات به ورزش در تاریخ 25 ژوئن در هتل Ascot Park رونمایی می شود.

Sport Southland میزبان جوایز سالانه به نمایندگی از Southland Amator Sports Trust است که از زمان تأسیس در سال 1953 این جوایز را در اختیار دارد و این جوایز را با طولانی ترین جوایز در نوع خود در نیوزیلند بدست آورده است.

بیشتر بخوانید:
* جوایز ورزشی Southland: در اینجا سه ​​برنده شب است
* جوایز ورزشی Southland: دو برنده جایزه شب را ببینید
* اعلامیه نامزدهای نهایی جوایز ورزشی Southland 2020

Brendon McDermott ، مدیر اجرایی Sport Southland ، در بیانیه ای گفت: “حتی پس از یک سال که به شدت تحت تأثیر همه گیری Covid-19 قرار گرفت ، با بسیاری از حوادث اوج لغو ، به تعویق افتاده یا اصلاح شده ، ساکنان Southland در بالاترین سطح ممکن به موفقیت رسیده اند.”

خدمات Sport Southland Services to Sport ، با حداکثر چهار نفر که هر ساله می توانند از آنها تجلیل شود ، همچنین در تاریخ 25 ژوئن اعلام خواهد شد.

مردم از طریق ماه آینده فرصت درگیر شدن را پیدا خواهند کرد ساوت لند تایمز جایزه انتخاب مردم.

فینالیست ها:

  • ساوت لند تایمز نامزدهای نهایی انتخاب مردم به زودی اعلام می شوند

دستاوردهای استاد NZME: دویت گریو (دو و میدانی) ، تیم گلف مستر مردان گلف (گلف) ،

تیم سال Southland Kia: Southland Sharks 3X3 (بسکتبال) ، تیم کاسه مردان Southland (کاسه ها) ، تیم لمسی مختلط زیر 18 سال Southland (لمس) ، تیم دوی سرعت زنان نخبه Southland (دوچرخه سواری در مسیر).

علائم خلقت رسمی سال: ارین کریگلینگتون (دوچرخه سواری) ، نیکی مک نات (اسکواش) ، کریستی سیمپسون (نت بال) ، پیتر پسکو (کریکت).

بهترین مربی سال ریکو جنوبی: شان کانتول (دو و میدانی) ، سید کامینگ (دوچرخه سواری) ، دیل مک لود (راگبی) ،

Scott Eade (لمس)

مدیر BDO سال: الیزابت هنری (پارکرون) ، ایگناسیو سانده (فوتبال) ، نوئل اید (سافت بال).

Vodafone Junior Sportsperson of the Year: Rhylee Akeroyd (دوچرخه سواری) ، Cormac Buchanan (مسابقه موتورسواری) ، Losa Fifita (نت بال) ، Quinn Hartley (دو و میدانی) ، شکیرا میرفین (قایقرانی) ، Shawn Perry (کاسه های داخل سالن) ، دین استوارت (چند اسپورت) ، Jack Symon (موتور کراس) ) ، کندی تیلور (دو و میدانی).

ILT ارشد ورزشی سال: جیكوب دافی (كریكت) ، كیرستی جیمز (دوچرخه سواری) ، نیك كرگوزو (دوچرخه سواری) ، امی دو پلسیس (راگبی) ، كوربن استرانگ (دوچرخه سواری) ، مگان وایتهد (قیچی) ، توری پیترز (دوومیدانی) ، آلنا سائلی (راگبی).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>