زنده: روز المپیک توکیو دو روز 25 ژوئیه: لووکا جونز مدال مدال را در اسلالوم کانو آغاز کرد

[ad_1]

لووکا جونز از نیوزیلند به دنبال کسب یک نتیجه بهتر از مدال نقره اسلالوم قایقرانی است که در بازی های 2016 ریو کسب کرد.

کامرون اسپنسر / گتی ایماژ

لووکا جونز از نیوزیلند به دنبال کسب یک نتیجه بهتر از مدال نقره اسلالوم قایقرانی است که در بازی های 2016 ریو کسب کرد.

25 سال و دو روز است که Danyon Loader دیوار آتلانتا را برای طلای دو برابر المپیک لمس کرده است. این آخرین مدال شنای المپیک در نیوزلند است.

لوییس کلاربرت پس از یک پیروزی شدید گرما در شنبه شب برای صعود به سریعترین دوم ، مجبور شد به مقام هفتم برسد ، زیرا او تلاش کرد تا خشکسالی المپیک نیوزیلند را در استخر 400 متر مختلط مردان در ساعت 1.30 بعد از ظهر (NZT) به پایان برساند. .

Clareburt میدان را در نیمه راه هدایت کرده بود.

بیلی استیرمند در کنار هم کیوی خود الا ویلیامز به مرحله گشت و گذار در مرحله 3 المپیک فردا راه یافته است.

Francisco Seco / AP

بیلی استیرمند در کنار هم کیوی خود الا ویلیامز به مرحله گشت و گذار در مرحله 3 المپیک فردا راه یافته است.

بیلی استیرمند و الا ویلیامز اولین المپیک موج سوار کشور در روز اول روی موج ها می شوند و هر دو پس از تحت تأثیر قرار دادن در مسابقات گرم به مرحله سوم صعود می کنند.

چیز

فشار بر روی تیم قایقرانی برای موفقیت بیشتر است.

همچنین روی آب ، یک روز بزرگ برای قایقرانان است ، اما یک نفره جذاب اما توئیگ پس از یک شروع چشمگیر راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. لووکا جونز دارنده مدال نقره قایقرانی اسلالوم ریو 2016 چهارمین دوره مسابقات المپیک خود را آغاز می کند در حالی که سام میچ اولین تیم قدرتمند قایقرانی در عمل است.

زنان استیک بلک هاکی – چهارمین دوره در دو المپیک گذشته – مسابقات خود را مقابل آرژانتین برای دستیابی به مدال دست نیافتنی آغاز می کنند ، در حالی که OlyWhites کریس وود به دنبال این است که از پیروزی فوتبال خود در برابر کره جنوبی در هنگام رویارویی با هندوراس حمایت کنند.

کیوی ها در روز دوم بازی های المپیک توکیو (همه اوقات NZ) در عمل هستند:

موج سواری

10.40 صبح: بیلی استیرمند (دور اول مردان ، در صورت فراهم بودن شرایط)

ساعت 4 عصر: الا ویلیامز (دور اول زنان ، در صورت فراهم بودن شرایط)

اگر Stairmand و / یا ویلیامز در گرمای دور اول خود در دو رده پایین قرار بگیرند ، آنها در دور دوم به ترتیب در ساعت 4.40 بعد از ظهر یا 5.20 بعد از ظهر و 6 بعد از ظهر یا 6.40 بعد از ظهر به رقابت می پردازند. اگر آنها در دو تیم برتر قرار بگیرند ، روز دوشنبه به مرحله سوم صعود می کنند.

قایقرانی

1.50 بعد از ظهر: Olivia Loe، Eve Macfarlane، Georgia Nugent-O’Leary & Ruby Tew (چهار نفره زن چهار نفره ، repêchage 1)

2.30 بعد از ظهر: اما تويگ (اسكول هاي تك نفره زنان ، مرحله يك چهارم نهايي 4)

3.10 شب: جوردن پاری (تک نفره مردان ، مرحله یک چهارم نهایی)

3.20 بعد از ظهر: بروک دوناگو و هانا آزبورن (دو نفره اسکله بانوان ، نیمه نهایی 1)

3.40 بعد از ظهر: کریس هریس و جک لوپاس (دو نفره دو نفره ، نیمه نهایی 2)

تیراندازی کردن

ساعت 12 شب: Chloe Tipple (صلاحیت اسکیت زنان)

شنا كردن

1.30 بعد از ظهر: لوئیس کلاربرت (فینال 400 متر انفرادی مختلط مردان)

تنیس

مارکوس دانیل و مایکل ونوس v Egor Gerasimov و Ilya Ivashka (بلاروس) (دور اول دو نفره مردان)

مسابقه چهارم در زمین 7 ، اولین مسابقه از ساعت 14 شروع می شود

هاکی

3.15 بعد از ظهر: زنان Black Sticks v آرژانتین (استخر B)

TAEKWONDO

3.34 بعد از ظهر: تام برنز – بردلی سیندن (بریتانیا) (مرحله یک هشتم نهایی 68 کیلوگرم مردان)

کشتیرانی

5.35 عصر: Sam Meech (مسابقات لیزر 1 ، 2)

CANOE SLALOM

5.42 بعد از ظهر: Luuka Jones (گرم کردن K1 زنان ، اولین اجرا)

7.50 عصر: لووکا جونز (گرما K1 زنان ، دوم اجرا)

فوتبال

8 شب: OlyWhites v هندوراس (مردان گروه B)

شنا كردن

10.04 شب: علی گالیر (100 متر کرال پشت ، گرما 2)

11.24 شب: اریکا فیر ودر (400 متر آزاد زنان ، گرما 4)

هاکی

ساعت 11.45 شب: Black Sticks men v Spain (استخر A)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>